Меню Затваряне

Работа в Берлин за мебели

5/5 - (3 votes)

Търсим да назначим майстори на мебели, които искат да се реализират професионално в Берлин, Германия. Офертата е от реномирана агенция свързана с гоелми фирми за мебели в цяла Германия. Освен майстори за изработка на мебели, търсим и монажисти и работници на терен.

Месторабота: Берлин
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна работа
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Търсим, както хора с опит в сектора, така и хора които да бъдат обучени
  • Сръчност и трудолюбие
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Умение за работа в екип

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Бързо оформяне на документите и заминаване веднага след това
  • Пълно обучение ако е необходимо такова
  • Конкурентно възнаграждение

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.