Меню Затваряне

Работа като камериерка в Лондон

Rate this post

Топ оферта за работа като камериерка в Лондон. Търсим енергични и отговорни жени, без възрастови ограничения.

Месторабота: Лондон
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Много добро заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Организираност, позитивно мислене и желание за работа
  • Опит по професията е предимство
  • Владеене на английски език е препоръчително
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения

☛ Условия

  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Професионална работна среда
  • Коректно и справедливо отношение

Всички предложения за работа са подбрани от надеждни и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

Всички кандидатури се разглеждат при строга поверителност единствено за целите на това набиране на персонал и в съответствие със законодателството за защита на данните. Ще се свържем само с кандидатите, включени в първия етап на процеса на подбор.