Меню Затваряне

Работа в Гърция за жени

5/5 - (7 votes)

Предлагаме работа за жени в Гърция от реномирани агенции и работодатели. Обширен спектър от обяви които включват работа в хотели, ресторатни, заведения, работа като медицински сестри, детегледачки и други.

Месторабота: Гърция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Допълнителна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Да имате желание за работа
  • Различни задължения в зависимост от избраната обява
  • Чисто съдебно досие
  • Коректност, лоялност и желание за работа

☛ Условия

  • Пълно обучение
  • Добронамерена работна среда
  • Конкурентно възнаграждение
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Коректно и справедливо отношение

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.