Меню Затваряне

Работа в Испания за мъже

5/5 - (7 votes)

Предлагаме ви да се присъедините към много други българи, които работят в Испания в различни сектори. Офертите са за работа в строителството, туризма, индустирята, търговията и други.

Месторабота: Испания
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Мотивиращо заплащане

Топ обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Опит по професията за която кандидатствате
  • Владеене на испански език е предимство
  • Добра физическа форма
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Изпълнителност и умение за работа в екип

☛ Условия

  • Приятелска атмосфера и отлични условия на работа
  • Настаняване на удобно за вас място
  • Бързо одобрение и заминаване в кратък срок след оформяне на документите

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.