Меню Затваряне

Работа в Италия за мъже

5/5 - (4 votes)

Предлагаме страхотни оферти за работа в Италия за мъже. Предложенията са за различни сектори на икономиката, подходящи за мъже в трудоспособна възраст. Офертите са за секторите: селско стопанство, хотели, ресторанти, транспорт, туризъм и други.

Месторабота: Италия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Постоянна работа / Сезонна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Мъже в активна възраст с желание за работа
  • Изискванията са различни за отделните оферти
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Отговорно отношение към работата

☛ Условия

  • Заминаване веднага след одобрение
  • Предлага се въвеждащо обучение, ако има нужда от такова
  • Подсигурена квартира в близост до работното място

Кандидатстване:
Безплатно!

Искате ли да кандидатствате? / Искате ли да кандидатствате за тази обява? Искате ли да кандидатствате за тази позиция?

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Благодарим Ви!