Меню Затваряне

Работа в Португалия бране на малини

Rate this post

Набират се работници за бране на малини на територията на Португалия. Работата е подходяща за мъже и жени в активна възраст. Работата включва бране на малини, озеленяване, контрол на качеството на продукцията, почистване на плевелите.

Месторабота: Португалия
✎ Тип заетост: Почасова / Сезнонна работа
Заплата: Добро възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Да имате желание за работа
  • Съвестно отношение към работата
  • Енергичност, динамичност и експедитивност

☛ Условия

  • Пълно обучение
  • Добронамерена работна среда
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.