Меню Затваряне

Работа в Норвегия с английски език

5/5 - (8 votes)

Обявени са свободни позиции за работа в Норвегия с английски език. Офертите са за различни сфери на икономиката, в които се работи с англо-говорящи хора. Сферите са хотелиерство, ресторантьорство, туризъм, транспорт и други.

Месторабота: Норвегия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Постоянна работа / Сезонна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Владеене на английски език на отлично ниво
  • Отлични комуникативни умения
  • Опит в сферата в която кандидатствате е предимство
  • Отговорно отношение към работата

☛ Условия

  • Бързо одобрение и заминаване
  • Настаняване в удобно за вас място
  • Конкурентно възнаграждение
  • Професионална работна среда
  • Коректно и справедливо отношени

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.