Меню Затваряне

Работа в Холандия багерист

5/5 - (7 votes)

Фирма търси служител за работа като багерист в Холандия.

Месторабота: Холандия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Мотивиращо заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Правоспособност за управление на багер
  • Основни познания за механиката на машината са от съществено значение
  • Умения за работа с крайни срокове и поставени цели
  • Опит на подобна позиция е предимство
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения

☛ Условия

  • Динамична работна среда в екип от професионалисти
  • Коректно и справедливо отношение
  • Трудов договор с реално осигуряване

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.