Меню Затваряне

Работа като пицар в Италия

5/5 - (8 votes)

Търсим мъже за работа като пицари в пицарии в цяла Италия. Подходящи кандидати са хора с опит по професията. Пицата е едно от основните кулинарни богатства в страната и качеството на свършената работа е приоритет.

Месторабота: Италия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн

☛ Изисквания и отговорности

  • Сръчност и мотивация за работа
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Конкурентно възнаграждение
  • Професионална работна среда
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Безопасни и здравословни условия на труд

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Благодарим Ви!