Меню Затваряне

Работа за готвачи в Германия

Rate this post

Търсим квалифицирани професионалисти за работа като готвачи в ресторанти на територията на Германия. Владеенето на немски език, както и опит по професията са задължителни. Ако отговаряте на тези условия и желаете да се развивате професионално в Германия ще очакваме Вашите кандидатури!

Месторабота: Германия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Опит по професията е предимство
  • Мотивация за професиоанлно развитие
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Владеене на немски или английски език
  • Енергичност, динамичност и експедитивност
  • Изпълнителност и умение за работа в екип

☛ Защо да кандидатствате за тази позиция?

  • Работа в реномирани ресторанти в Германия
  • Конкурентно възнаграждение
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Отлични условия на труд;
  • Работа в стабилна и коректна компания

Кандидатстване:
Без такси

Искате ли да кандидатствате за тази позиция?

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.