Меню Затваряне

Работа в Швеция строителство

Rate this post

Търсят се строителни работници за работа в Швеция. Обявата е подходяща за – зидари, мазачи, кофражисти, арматуристи, бояджии, електротехници, теракота и фаянс и др.

Работа в Швеция в строителството

Месторабота: Швеция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Мотивиращо заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Опит по гореизброените специалности
  • Владеене на шведски или английски език е предимство
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Енергичност, динамичност и експедитивност

☛ Условия

  • Конкурентно възнаграждение
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Професионална работна среда

Кандидатстване:
Без такси

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Благодарим Ви!