Меню Затваряне

Работа за студенти в Англия

5/5 - (10 votes)

Ако сте студент и търсите работа в Англия можете да разгледате нашите обяви за работа. Напълно достатъчно е да говорите английзки език поне на разговорно ниво и да имате желание да се развивате професионално в страната.

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почаова
Заплата: Отлично възнаграждение вариращо от избраната от вас работа.

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Владеене на английски език на добро ниво
  • Чисто съдебно досие

☛ Условия

  • Пълно обучение
  • Добронамерена работна среда
  • Конкурентно възнаграждение
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.