Меню Затваряне

Работа в Англия за детегледачки

Rate this post

Набират се кандидатки за работа като детегледачки на територията на Англия. Владенето на английски език и предишен опит не са задължителни.

Месторабота: Великобритания
✎ Тип заетост: Почасова
Заплата: Мотивиращо заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности;
  • Владеенето на английски език и предишен опит не са задължителни;
  • Отговорно отношение към работата;
  • Чисто съдебно досие;

☛ Условия

  • Трудов договор с реално осигуряване;
  • Добронамерена работна среда;
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Други данни

Обявата е предназначена за жени без ограниения от възрастта и опита.

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.