Меню Затваряне

Работа в оранжерии във Финландия

Rate this post

Търсим мъже и жени в активна възраст за работа в оранжерии във Финландия. Работата включва отглеждане, бране, сортиране и пактетиране на различни подправки, полодове и зеленчуци.

Месторабота: Финландия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа
Заплата: Много добро заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Владеене на фински или шведски език е предимство
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Чисто съдебно досие
  • Отговорно отношение към работата
  • Позитивна нагласа

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Подсигурено въвеждащо обучение
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Безопасни и здравословни условия на труд
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.