Меню Затваряне

Селскостопанска работа в Дания

Rate this post

Набират се бригади за селскостопанска работа в Дания. Подходящи кандидати са мъже и жени в активна възраст с мотивация за работа в селскостопанския сектор.

Месторабота: Дания
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн

☛ Основни изисквания и задължения

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Енергичност, динамичност и експедитивност
  • Отговорно отношение към работата

☛ Условия

  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Пълно обучение
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Кандидатстване:
Без такси

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.