Меню Затваряне

Работа в Холандия фабрика за месо

4.7/5 - (6 votes)

Свободни работни места във фабрика за месо в Холандия. Подходящите кандидати са мъже или жени в трудоспособна възраст, които владеят нидерландски език и имат опит в тази професия.

Месторабота: Холандия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Владеене на чужд език (нидерландски или английски) на разгворно ниво
  • Чисто съдебно досие
  • Кандидатите трябва да са в активна възраст

☛ Условия

  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута
  • Коректно и справедливо отношение
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Професионална работна среда

Други данни

Работни часове на седмица: обикновено между 40 и 50 часа

Всички предложения за работа са подбрани от доверени работодатели.

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.