Меню Затваряне

Работа за трактористи във Франция

Rate this post

Топ оферти за работа за трактористи във Франция. Работата е подходяща за хора с опит в управлението на трактор. Без изисквания за владеене на френски език.

Месторабота: Франция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Свидетелство за управление на трактор
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Чисто съдебно досие

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.